Powergym Polska

Powergym to hiszpańska firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku medycyny sportowej. W tym czasie nasze produkty były i są uznawane za produkty najwyższej jakości.
Cieszą się ogromnym zaufaniem zarówno zawodowych sportowców, jak i organizacji z zakresu medycyny sportowej, takich jak Car Sant Cugat.

Najwyższa jakość

Powergym współpracuje z klubami sportowymi na najwyższym światowym poziomie. Z naszych usług korzystają narodowe federacje wioślarskie, kolarskie, czy kluby piłkarskie ze światowej czołówki.

Własny dział techniczny, umożliwia nam dostarczać produkty o najnowszych rozwiązaniach naukowy, poparte przez badania, testy i analizy.

Powergym w Polsce

Firma Support 4 Sport, wyłączny przedstawiciel marki Powergym na terenie Polski, może się pochwalić licznymi rekomendacjami od kadr narodowych oraz drużyn klubowych z terenu naszego kraju.

Produkty PowerGym

Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, produkty marki Powergym przez wiele lat były poddawane wnikliwym analizom przez, wymagających argumentów merytorycznych, lekarzy medycyny sportowej oraz profesjonalnych zawodników, którzy sprawdzali działanie produktów na sobie.

Dzięki takiej drodze poznawczej działania produktów, jesteśmy pewni, że produkty mogą być stosowane również przez zawodników uprawiających sport amatorsko, oraz osób po prostu prowadzących zdrowy styl życia.

Opinie o produktach PowerGym

Suplementy diety Powergym stosuję od roku. Poszukiwałem produktów, które zażywane przy wysokiej aktywności fizycznej (HR 180/min) nie będą obciążały układu pokarmowego.

Paweł Baranek

kolarstwo, maratony MTB